Biuro Rachunkowe ALPI

Biuro Rachunkowo-Podatkowe ALPI istnieje na rynku już od 1993 roku. Założycielem biura i jego zarządzającym aktualnie jest mgr Adam Piwko. Długoletnia praktyka i praca w Izbie Skarbowej w Lublinie, w pełni odzwierciedla zdobyte doświadczenie i przekłada się na jakość świadczonych usług. Priorytetem naszych działań jest zawsze zadowolenie klientów, czego najlepszym świadectwem są ich rekomendacje.

Profesjonalizm działania sprawił, iż nasza firma cieszy się uznaniem nie tylko wśród obecnych partnerów, ale również posiada ugruntowaną pozycję i nieposzlakowaną opinię wśród Urzędów Skarbowych na terenie lubelszczyzny. W 1998 roku właściciel BR został wpisany przez Ministra Finansów na listę doradców podatkowych pod nr 04231. Ponadto posiada certyfikat Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Naszym atutem są również wyjątkowo konkurencyjne ceny w stosunku do zakresu odpowiedzialności i powierzanych nam obowiązków. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań w odniesieniu do zaprezentowanej oferty proszę o kontakt za pośrednictwem Internetu lub telefoniczny.

Profesjonalizm

Biuro zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, a także pełną dyskrecję i bezpieczeństwo, które gwarantuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnisz sobie komfort i spokój, dzięki czemu zaoszczędzisz czas marnowany na wypełnianie papierkowych formalności.

Zaufanie

Stosujemy ograniczenie dostępu do danych naszych klientów. Danymi dysponują jedynie upoważnione osoby z firmy Klienta oraz pracownik biura odpowiedzialny za obsługę konkretnego Klienta, firmę. Zapewniamy poufność informacji.

Bezpieczeństwo

Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także posiadamy uprawnienia do świadczenia usług doradcy podatkowego. Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.


Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług


Dane kontaktowe

  • Biuro Rachunkowo-Podatkowe ALPI
  • ul. Marszałka J. Piłsudskiego 6A
  • 21-040 Świdnik
  • Tel. 81 468 75 06
  • Fax: 81 468 75 06
  • alpi@europoczta.pl

Lokalizacja